ProFilm Studio

FOTOGRAFIA ŚLUBNA i FILMOWANIE

ProFilm Studio

FOTOGRAFIA ŚLUBNA i WIDEOFILMOWANIE

ProFilm Studio

FOTOGRAFIA ŚLUBNA i FILMOWANIE

Czuła fotografia ślubna

Czuła fotografia ślubna

Opinie

Jesteśmy wdzięczni za to, że stworzyliście dla nas pamiątkę na całe życie. Film z wesela oraz wszystkie klipy zostały wykonane na najwyższym poziomie. Otrzymane materiały wywołały u nas wiele radości i wzruszeń. Serdecznie polecamy i dziękujemy za wszystko!

Ewa + Jacek

Dziękujemy serdecznie za przepiękny film i zdjęcia z wesela. Najpiękniejszy dzień naszego życia został utrwalony w sposób o jakim marzyliśmy (a nawet lepiej). Idealnie! Profesjonalizm i talent najwyższej klasy. Ponadto bardzo miłe nastawienie do klienta i kreatywność. Z całego serca serdecznie polecamy i jeszcze raz dziękujemy!

Ola + Przemek

BARDZO DZIĘKUJEMY ZA PIĘKNY TELEDYSK I FILM. BĘDZIEMY MIEĆ PIĘKNĄ PAMIĄTKĘ NA CAŁE ŻYCIE. RODZINA MÓWIŁA, ŻE DAWNO NIE WIDZIAŁA TAKIEGO PIĘKNEGO FILMU. WYMAGANIA MIELIŚMY WYSOKIE (MĄŻ JEST FILMOWCEM) I WSZYSTKIE ZOSTAŁY SPEŁNIONE. GORĄCO POLECAM!

Natalia + Marcin

ŚWIETNA ROBOTA! FILM Z WESELA JEST ENERGICZNY I OGLĄDA SIĘ GO Z PRZYJEMNOŚCIĄ. NIE MA NUDNYCH MOMENTÓW, A JAKOŚĆ JEST NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE. DOBRY KONTAKT DOPEŁNIA CAŁY PAKIET :) GORĄCO POLECAM I DZIĘKUJĘ :)

Dorota + Krzysztof

ProFilm Studio

FOTOGRAFIA ŚLUBNA i FILMOWANIE

Wszystkie prawa zastrzeżone Pro Film WIdeofilmowanie i Fotografia