Kamerzysta Lublin, Bełżyce, Kraśnik

Ślub jest dla osób zakochanych wyjątkowym dniem, który na bardzo długo pozostaje w ich pamięci. W tym dniu bardzo istotne jest odpowiednie zorganizowanie przyjęcia weselnego, wybór odpowiedniego zespołu muzycznego, zachwycającej sukni ślubnej i pięknej oprawy florystycznej. Bardzo ważnym elementem podczas tego dnia, o którym nie można zapomnieć, jest również uwiecznienie uroczystości i przyjęcia weselnego na zdjęciach oraz materiale filmowym.

Poszukując odpowiedniego kamerzysty z Lublina, który wykona profesjonalne filmowanie Lublin ceremonii ślubnej i przyjęcia weselnego, warto zwrócić się do firmy Pro Film z Lublina. Dzięki usługom kamerzysty z tej firmy słowa, emocje i wszystkie chwile zostaną profesjonalnie uwiecznione i staną się pamiątką na całe życie. Kamerzysta z firmy z Lublina uwieczni na materiale przygotowania Państwa Młodych do ceremonii ślubnej, błogosławieństwo udzielane przez rodziców, rodziców chrzestnych i dziadków, a także ceremonię kościelną. Na filmie znajdzie się również moment składania życzeń przez gości, pierwszy taniec i zabawa weselników aż do oczepin. Młoda Para może również wybrać opcję zrealizowania sesji w plenerze, która stanowi doskonałą pamiątkę, do której z przyjemnością wraca się po latach.

Narzeczeni mogą zdecydować się na dwa pakiety, które znajdują się w ofercie kamerzysty z firmy Pro Film z Lublina: pakiet podstawowy i rozszerzony. Pakiet podstawowy zawiera między innymi usługę filmowania z powietrza, wykorzystanie stabilizatora obrazu i slidera oraz videoreportaż od momentu przygotowań, aż do oczepin. Gotowy materiał filmowy posiada długość 90 minut, do 50 kilometrów dojazd ekipy jest w cenie. W przypadku wyboru pakietu rozszerzonego, w dniu ślubu za kamerami stoi dwóch operatorów, a firma dojeżdża na miejsce ceremonii w cenie do 100 kilometrów. Dodatkowo, małżonkowie otrzymują płyty oraz okładki z indywidualnym nadrukiem. Pakiet rozszerzony stwarza możliwość udania się na nagranie realizowane w plenerze, które trwa od dwóch do trzech godzin.

ProFilm Studio

FOTOGRAFIA ŚLUBNA i FILMOWANIE

Czuła fotografia ślubna

ProFilm Studio

FOTOGRAFIA ŚLUBNA i FILMOWANIE

ProFilm Studio

FOTOGRAFIA ŚLUBNA i FILMOWANIE

Czuła fotografia ślubna

ProFilm Studio

FOTOGRAFIA ŚLUBNA i FILMOWANIE

Wszystkie prawa zastrzeżone Pro Film WIdeofilmowanie i Fotografia 

zdjęcia i filmy ślubne